شرکت هواپیمایی آلمان، لوفت هانزا، دسترسی به بانک اطلاعاتی مسافرین و پروازهای خود را در اختیار برخی لوفت هانزا سیتی سنترها در سراسر جهان قرار داده است تا مسافران بتوانند خدماتی نظیر تغییر تاریخ یا انتخاب صندلی خود را بدون نیاز به حضور در دفتر مرکزی هر کشور و در فاصله ای نزدیک تر دریافت نمایند.

در ایران نیز لوفت هانزا سیتی سنترهای شهرهایی چون تهران، شیراز، اصفهان و مشهد این خدمات را ارایه می دهند . در تهران، امیر لوفت هانزا سیتی سنتر وظیفه ارایه این خدمات در منطقه شمال شهر را برعهده دارد که در دفتر مرکزی در ساعات اداری و همچنین در مرکز اطلاع رسانی امیر در مجتمع تجاری پالادیوم در تمامی ایام هفته این خدمات به مسافرین محترم ارائه می گردد.

نکات زیر راجع به ارائه خدمات پروازهای لوفت هانزا قابل توجه است

  • خدمات تخصصی صدور بلیت هواپیمایی لوفت هانزا در شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی امیر ارائه می گردد.
  • کنسل کردن و استرداد وجه بلیت پرواز لوفت هانزایی که توسط آژانسی غیر از آژانس امیر صادر شده است فقط در اختیار آژانس صادر کننده و دفتر مرکزی لوفت هانزای هر کشور است.
  • انتخاب صندلی از 23 ساعت قبل از پرواز بصورت رایگان از طریق همکاران ما در آژانس هواپیمایی امیر مقدور است.
  • تغییر در صندلی که قبلا با پرداخت وجه توسط مسافر رزرو شده است توسط امیر لوفت هانزا سیتی سنتر انجام می پذیرد.
  • تغییر تاریخ پرواز با پرداخت مابه التفاوت نرخ بلیت، نرخ مالیات و جریمه تعویض آن طبق قانون مندرج در بلیت، (در خلال ساعات اداری دفتر مرکز لوفت هانزا) توسط امیر لوفت هانزا سیتی سنتر ارائه می گردد.
  • اطلاعات مندرج روی بلیت پرواز درباره بار مسافر تنها مرجع قابل اعتماد است و با توجه به تغییرات مداوم قوانین، بخشنــامه ها و مقــررات، بهتر است برای کـسب اطلاعات بیشتر به ایرلاین مربوطه مراجعه شود.
  • خدمات تایید نهایی حمل حیوانات زنده طبق استانداردهای لوفت هانزا در بلیت مسافرین محترم، بصـورت رایـگان در امیر لـوفت هـانزا سیتی سنتر انجام میگیرد. بدیهی است هزینه های مربوط به این خدمات بطور مستقیم از مسافر توسط کانتر لوفت هانزا در فرودگاه ها دریافت خواهد شد.

جهت دسترسی به این خدمات از طریق این وب سایت نیز می توانید با پر کردن فرم زیر درخواست خود را به آژانس امیر ارسال نموده تا بررسـی و جهت انجام امور بعدی همـاهنگی های لازم با شما از طریق تلفن یا ایمیل انجام گیرد.

فرم درخواست تغییرات روی بلیت پروازهای لوفت هانزا MCO
[recaptcha]

توجه: پس از ارسال درخواست در صورت عدم درج ساعت مطلوب ، طبق جدول ذیل با شما تماس گرفته خواهد شد.مستدعی است درصورت عدم تماس مراتب را از طریق پشتیبانی وب سایت پیگیری فرمایید.

ایام هفته در ساعات اداری حداکثر یک ساعت پس از اعلام درخواست

جمعه ها و روزهای تعطیل حداکثر سه ساعت از ابتدای اولین روز کاری پس از اعلام درخواست